Gå til innhold

Flere enn meg som er DRIT lei hele DIB??????


Anbefalte innlegg

Skrevet

Selv om det er gode råd innimellom, så er jeg så lei krangling, bedrevitere m.m

 

Problemet mitt er bare: Jeg er avhengig av DiB....sjekker tråder flere ganger om dagen, klarer ikke la være å svare, hiver meg gjerne inn i krangle-tråder osv.

 

Så: Jeg må avvennes, på lik linje som en alkoholiker må slutte å drikke. DiB tar alt for mye av tiden min, tid jeg burde bruke på meg selv, ikke minst babyen min, sambo og alt annet.

 

Flere enn meg som må på DiB-avvenning??

 

(tror jeg er anonym nå......)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har samme problem...tar mye tid og klarer ikke la være. Håpløst. Vil så gjerne bli kvitt hele Dib.

Skal bare skjerpe meg....avvenning må til her også.

Skrevet

Jeg er bare innom å kikker av og til for å se om det er noen spennende tråder. Men orker ikke være særlig aktiv her for synes det er alt for mye krangling og synes forumet er så upersonlig. Så aktiv er jeg på ett annet forum der det sjeldent eller aldri har vært noe særlig krangling og alle er venner =)

Skrevet

Holder på med avvenning jeg også, enig i alt du sier. rart i grunnen at noe en synes er drit gjør oss avhengige!

Skrevet

Kanakje vi kunne få en egen side for oss som vil avvennes fra DiB?

 

Må også være anonym, tørr ikke at alle skal se jeg er avhengi, snakk om fornektelse!

Skrevet

En ting er at jeg er avhengig av dib, men jeg kan gå en "hel dag" å irritere meg over hva folk mener, skriver eller gjør med sine søte små som jeg er totalt uenig i...det er nesten det verste. Hadde vært så myyye bedre om alle bare var enig med meg...hihihi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...