Gå til innhold

hvor ofte går dere til tannlegen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

bare nysgjerrig...;)

 

en gang i året sjekker jeg mine...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

To ganger i året her.

Kom derfra for noen timer siden,og .... NULL HULL !!!!

 

kjempeglad >:-)

Skrevet

Nå sist jeg var å sjekka (i mai var det vel) hadde det gått 6 år siden sist. Fikk dem til å sette meg opp på årlig sjekk, er det ingen som forteller meg at jeg må komme drar jeg ikke... tannlegeskrekk :/

 

Hadde heldigvis ingen hull eller noe på sist sjekk da, selv om det hadde gått lang tid :D

Skrevet

Får brev 1 gang pr år. Ikke det artigste brevet jeg får hi hi =0) men deilig få renset litt opp der inne. Han er bare så go han tannlegen så er egentilig ikke noe å grue seg til. Mente sist det var på tide det var noe galt med tennene mine han hadde tross alt VISA regning ha ha. Da sende jeg en venninne til han som han har tjent godt på hi hi =0)

Skrevet

Får innkalling én gang i året (september/oktober faktisk).

Skrevet

da var du heldig.. en jeg kjenner hadde ikke vært hos tannlegen på 5-6 år og hadde 6 hull!!:(

best å sjekke de en gang i året ja.. men ikke lett når man har tannlegeskrekk... hadde det før jeg også.. gikk bare når jeg måtte.. ;)men nå har jeg funnet ut det er best å gå en gang i året..

Skrevet

Ms.NewBooty:Godt å hør at det er fler som meg..Er vel ca 6 år siden jeg var der og..Jeg sa til tannlegen at han MÅ sende innkalling om 1 år, for jeg bestiller ikke time selv..Men den innkallingen kom aldri..

Så her sitter jeg da..Sikkert mange hull, så gruer meg skikkelig for å gå dit..:-(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...