Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Likte veldig godt denne vognen, var inne og kikket på barnevognguiden. Men lurer på hva prisen er?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kjøpte den pluss masse ekstrautstyr på babyjungle.nl for kr 5162 + Mva som da blir ca kr 6400,-, mens kun vogn pluss bag koster nærmere kr 9000,- på barnas hus. Så det lønner seg å kjøpe på nett. De yter suveren service og leverer på 1 uke :-)

Skrevet

hei. jeg har også kjøpt TFK twist via babyjungle.nl. er super fornøyd!!! absolutt å anbefale!!!

Skrevet

Athina med Lucas i magen

 

Hva bestilte du i tillegg til vogn + bag? Lurer bare på hva som er inkl. i den prisen du betalte

Skrevet

Jeg kjøpte reisebag(sånn for å legge vogna i når du er ute å reiser), pumpe til dekk, regntrekk til både hardbag og sportsdel, uv nett og pose til sportsdel pluss fotbeskyttelse til sportsdel. hmmm tror det var noe mer også men kommer ikke på det nå :-)

Skrevet

jeg venter på å få regning fra Tollpost, men ikke fått den enda. Blir vel litt i fortollningsgebyr men det er mva som det blir mest av. Spør noen på barnevogndebatten for det er mang som har kjøpt den fra babyjungle.nl og de har betalt dette.Jeg håper Tollpost har glemt meg jeg :-)

Skrevet

Så vidt jeg vet så skal man ikke betale toll på barneprodukter. Regning på moms derimot kommer ettersendt.

 

Jeg har også bestilt på babyjungle og anbefaler dette på det sterkeste ;o)

Skrevet

Jeg har også akkuratt bestilt derfra. Regningen fra tollpost kom en måned etterpå. Det var 120kr i fortollingsgebyr + 25% moms.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...