Anonym bruker Skrevet 24. september 2007 #1 Skrevet 24. september 2007 min baby var aktiv hver natt til uke ca 28...da ble det stille men kjempe aktiv om dagene... er det noen som har opplevd det samme eller er det bare min baby som har virkelig snudd døgnet?? alt er som før men om natten har den bare blitt rolig og sover rett og slett:-)..
pilutt1 Skrevet 24. september 2007 #2 Skrevet 24. september 2007 Har egentlig aldri merket noe om natten,har bestandig vært rolig da,så la oss endelig håper det varer når den kommer ut også! Det kan være at når jeg er våken om natta,og drikker litt vann,så da kjenner jeg at den beveger seg. Men ikke noe som holder meg våken nei. Ellers masse liv på dagtid...
fru Senilix Skrevet 24. september 2007 #3 Skrevet 24. september 2007 Da jeg jobbet nattevakter kjente jeg mye liv på natten. Gikk i ferie og permisjon rundt uke 34. Men det har aldri vært så mye liv at jeg har våknet av det, selv om mannen påstår at det innimellom bor en karatekid inni der:) Nå, 10 dgr over kjenner jeg det innimellom om jeg tilfeldigvis er våken.
<3LillePrins<3 Skrevet 24. september 2007 #4 Skrevet 24. september 2007 i begynnelsen kjente jeg mest om natten ja! nå er det masse action nesten hele dagen, litt akkurat når jeg har lagt meg, men så sovner han og da merker jeg ikke noe før ti elleve tiden om morgenen lets keep it that way
Ezmeralda Skrevet 24. september 2007 #5 Skrevet 24. september 2007 Så heldig du er da! Kansj du tilogmed får en som sover om natten etter at den er født. :-) Min går babanas hver natt. :-) Litt vanskelig å sove da.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2007 #6 Skrevet 24. september 2007 akkurat det samme som med meg!! kjekt å se det er flere:-)
Bdancer Skrevet 24. september 2007 #7 Skrevet 24. september 2007 Før uke 28 var det aktivitet på ettermiddagen og når jeg la meg. Nå er det litt gjevnt over hele dagen. På natten vet jeg ikke - da sover jeg:) Men om jeg våkner så er det ganske stille, men litt bevegelse når jeg legger meg igjen hvis jeg er oppe på do.
¤¤¤2xE¤¤¤ Skrevet 24. september 2007 #8 Skrevet 24. september 2007 Heia! Mi jenta va kjeempeaktiv i magen til alle døgnets tider, og æ va rimelig bekymra for kosn døgnrytmen hennes skulle bli etter ho kom ut....men heldigvis fikk ho en helt anna døgnrytme etter fødselen enn i magen! No oppleve æ det samme med broren i magen, og håpe selvsagt at han også roer sæ ned etter han kommer ut!
line_n & sara Skrevet 24. september 2007 #9 Skrevet 24. september 2007 er nå i uke 33, og har nettopp begynt å våkne av en hyperaktiv jente inni magen! hun spreller og spriker med armer og bein, det virker som om hun prøver å bryte seg ut! vondt og utrolig slitsomt! får ikke sove igjen før hun har roet seg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå