Gå til innhold

Kvalm ved 15 uker og sliten i beina


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bøir helt forvirret her jeg. Har ikke vært så plaget med kvalme til nå ,men nå har det kommet for fult. Trodde det skulle slippe litt taket nå. Også er jeg helt utslitt i beina. Selv om jeg har sovet en hel natt. Men rimelig urolig da.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

uff, høres ikke noe kjekt ut, jeg har ikek vært så plaget med kvalme hedligvis, men jeg føler jeg blir kvalm hvis jeg ikke spiser, prøver då å spise ofte? kan jo være det kan hjelpe deg litt... selv om en ikke har lyst på noe når kvalmen herjer, se om du ikke får ned noen kjeks eller noe, ha det med deg overalt!! det med urlolige bein er også slitsomt, og det jeg føler hjelper her er et godt varmt bad... har du badekarr?

Jeg går også på gravid svømming, der vi trener i vann, der får en også mange gode tips og råd til bruk under svangerskap og fødsel... kansje kan du få undersøkt om det fins noe der du bor?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...