♡ Jersey ♡ Skrevet 23. september 2007 #1 Skrevet 23. september 2007 Kan jeg spise dette? Evt kan jeg spise dette når det er på frossen pai som skal stekes i ovnen???? Veldig lyst på :-)
Gjest Skrevet 23. september 2007 #2 Skrevet 23. september 2007 1. når den har vært fryst så skal det være trygt 2. siden den skal stekes i ovnen, så er det vel dobbelt så trygt..
Anonym bruker Skrevet 23. september 2007 #3 Skrevet 23. september 2007 Jeg tror det skal gå bra når den har vært frosset! Huff, men nå ble jeg litt redd. Spiste røkt skinke på fredag, og kom ikke på at vi ikke skal spise det før jeg hadde spist en halv baguett! Vet dere om man merker om man har fått i seg den bakterien?
Anonym bruker Skrevet 24. september 2007 #4 Skrevet 24. september 2007 Røkt skinke har jo blitt kokt. Hvorfor skal vi ikke spise det? Det er stor forskjell fra f.eks. røkelaks som ikke har vært varmebehandlet..
♥♥mortil4♥♥ Skrevet 24. september 2007 #5 Skrevet 24. september 2007 Var sikker på at røkt pålegg, er kokt på forhånd. Det står iallefall ikke under listen for hva gravide ikke kan spise.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2007 #6 Skrevet 24. september 2007 Skinke i Norge er ikke farlig!!! Alle er så hysteriske, men ta det med ro, spis med sunn fornuft, så går det bra. Er det mat fra utlandet bør du sjekke den ut først.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå