Mamzigutt Skrevet 22. september 2007 #1 Skrevet 22. september 2007 Jeg har fått meg ett slikt korthåret lammeskinn nå,synes dere jeg skal bruke det i senga til min 3 mnd gamle gutt eller bara i barnevognen? Tempraturen på soverommet vårt ligger på ca 20 grader! Blir det for varmt med denne i sengen kanskje? Hva gjör dere?
Gjest Skrevet 22. september 2007 #2 Skrevet 22. september 2007 Tror det blir litt for varmt å ha den i sengen ... men vi brukte den i vognen & på akebrettet på vinteren
Go`mamma`n... Skrevet 22. september 2007 #3 Skrevet 22. september 2007 Jeg bruker skinnet bare i vogna.
uuups:) Skrevet 22. september 2007 #4 Skrevet 22. september 2007 JEg bruker og skinnet i vognen. Og det blir så lunt og godt for mini! Ser ikke helt poenget med å ha lammeskinn i sengen når dere har det så varmt.
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 22. september 2007 #5 Skrevet 22. september 2007 Poenget med lammeskinn i senga er at det regulerere temperaturen BEGGE veier.. ikke for varmt, ikke for kaldt..pluss at det er god sirkulasjon av luft gjennom pelsen. Blir liksom ikke tett sliks om madrassen.. Skjønner ikke at dere tør ha det så varmt på soverommet til en liten baby jeg da. 20 grader? Sover med vinduet oppe hele året vi.. i de kaldeste månedene også, og uten varmeovn på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå