Anonym bruker Skrevet 22. september 2007 #1 Skrevet 22. september 2007 det er mini på 1,5. Prøver å begrense det,men da er jo hele dagen ødelagt.Og så glad vi er i hyling så blir det til at han får viljen sin....jaja
Anonym bruker Skrevet 22. september 2007 #2 Skrevet 22. september 2007 Bare når hun skal sove. 13 mnd:) Hun er ikke så interessert i den ellers, det er så mye annet som skjer. Men når hun skal sove er liksom det kos. Jeg tror også barn som er hjemme med mamma ofte blir mer avhengig av smokk. Vesla mi går i barnehage og storkoser seg der, får smokken den ene gangen hun skal sove. Men jeg merker at i helgene og sånn gir jeg henne den oftere, men hun bare spytter den ut uansett da. Fetteren hennes på 2,5 går konstant med smokken i munnen, og han er bare hjemme med mamma. Han kjeder seg nok:) Ser uansett utrolig dumt ut med en på nesten 3 år med smokk syns jeg. Nå er jo din bare 1,5 da! Du har god tid til å trappe litt ned:)
Anonym bruker Skrevet 22. september 2007 #3 Skrevet 22. september 2007 Han er i barnehagen da. De sier det der og,at han er litt glad i den...får den når han ber om det der og HI
Anonym bruker Skrevet 22. september 2007 #4 Skrevet 22. september 2007 Tja,hvertfall når han skal sove.Hvis han ikke ser den på dagtid er det ikke no problem,men hvis han finner en smokk utenom sovetia så er den kjapt i munnen gitt.Ellers så får han den når vi kjører eller triller tur å han blir urolig.15mnd.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2007 #5 Skrevet 22. september 2007 Ja. Har en jente på to som er alt for glad i smokken. Hun går fulltid i barnehage, så det har ikke noe med det å gjøre. Der får hun ikke ha smokken, men så fort hun blir henta er hun helt i ekstase over å få smokken i munnen. Prøver å ta den fra henne innimellom, men har ikke orket å ta noen kamp på dette ennå. Har planer om å begrense det til soving om ikke så lenge. Her har vi helt klart vært alt for sløve, så med nestemann kommer jeg til å være mye mer bevisst.
mizz25 Skrevet 22. september 2007 #6 Skrevet 22. september 2007 Heisann =) har en gutt på ett år som e smokkoman syns ikke det gjør noe,men vi prøva jo at han ikke har den hele tia,sånn så når vi går ut osv =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå