Mamma'n til Martin & Mille :) Skrevet 21. september 2007 #1 Skrevet 21. september 2007 Hei, jeg har de siste dagene hatt en skikkelig influensa, har det enda.. Huff.. men har kjent så sykt lite liv de siste 2 dagene !? Noen som vet noe om dette???
Mamma'n til Martin & Mille :) Skrevet 21. september 2007 Forfatter #2 Skrevet 21. september 2007 dytte...
Meg og gutten min Skrevet 21. september 2007 #3 Skrevet 21. september 2007 kan nok ikke svare deg på livfølelsen, men jeg kan si jeg har hatt to skikkelig kraftige forskjølelser på en måned. den ene følte jeg meg skikkelig syk, den andre varte i over en uke!!! så kanskje det er vanligere og bli fortere syk?
*~2barnsmamma~* Skrevet 21. september 2007 #4 Skrevet 21. september 2007 Har nettopp ligget med forkjølelse jeg, og da var lillegutt en del roligere enn ellers. Jeg ringte til fastlegen min, og hun sa at det ofte kunne bli slik. Den lille i magen sparer litt på kreftene. Men hvis du er bekymret eller nesten ikke kjenner liv i det hele tatt, så syns jeg du skal ringe til føden! Det er bedre å ringe en gang for mye enn for lite!=) God bedring i allefall!=)
Anonym bruker Skrevet 21. september 2007 #5 Skrevet 21. september 2007 Stemmer at man blir fortere forkjølet når man går gravid enn ellers! Bruker masse av kroppen vår på å bekytte det lille barnet i magen, så da går det desverre utover oss sjøl.. Sånn er og blir det nok bare;) hehe:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå