Piratsnuppa&Lukas! Skrevet 21. september 2007 #1 Skrevet 21. september 2007 Jeg har hatt øme, vonde pupper nå i 5 uker, å nå er de liksom ikke vonde lenger.... hmmm.....!! er 16+3 i dag... Blir litt stresset av det merker jeg... I tillegg tenker jeg, tenk om jeg kommer på UL, så finner ikke legen noen ting.... Blir smårar av å være gravid... =)=)
line_n & sara Skrevet 21. september 2007 #2 Skrevet 21. september 2007 det er ikke unormalt at symptomene avtar! (husker ikke nøyaktig uke, men puppene mine ble også bedre etter noen uker hvor de var ømme!) og det er heelt normalt å bekymre seg for alt!! så prøv å ikke stress for mye med det! jeg husker også tiden før jeg kjente bevegelser, jeg trodde babyen var død hele tiden! hadde hjertet i halsen første jm-time, og hun skulle høre hjertelyd, jeg var heeelt sikker på at hun ikke ville finne den!! men det gjorde hun på et par sek! så de fleste bekymringer vi gravide har, er grunnløse!
Piratsnuppa&Lukas! Skrevet 21. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 21. september 2007 veeeel, JM fant ikke hjertelyden da jeg var der for en uke siden... :/ men som hun sa jeg IKKE skulle blir redd... "du har jo litt ekstra på magen" som hun sa til meg... å at jeg kanskje ikke var fult 15 uker på vei da... osv... så hun sa jeg skulle ikke være redd... =) hun kjente livmoren å alt så da er sikkert ting i orden.... =)=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå