Liaes Skrevet 21. september 2007 #1 Skrevet 21. september 2007 Jeg har de siste dagene funnet ut at jeg har fått større pupper! Det var sambo som først kommenterte dette... Har IKM idag,men ikke testet,håper jeg får testene idag! Har tatt det hele med ganske stor ro den siste mnd,og har ikke de vanlige symtomene som kvalme ect.. Alt jeg har er større pupper,halsbrann og kan kjenne litt mens murringer i ny og ne:) Men er det noen som har vært bortig å få større pupper til IKM??
Bomsedeisi Skrevet 21. september 2007 #2 Skrevet 21. september 2007 Ved første graviditet fikk jeg mye større pupper en hel uke før IKM så dette kan nok være et tegn ja. Skal krysse fingrene for deg. Lykke til
Liaes Skrevet 21. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 21. september 2007 Tusen takk for svar! Skal teste i morgen,om jeg greier og vente;) har sånn av og til følelsen av at mensen kommer,men den dukker ikke opp,så det er jo håp:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå