Karoline's*mamma Skrevet 20. september 2007 #1 Skrevet 20. september 2007 Har så lyst til å gje ei venninde av meg eit fint dikt, nokon som har eit?
Karoline's*mamma Skrevet 20. september 2007 Forfatter #2 Skrevet 20. september 2007 *dytte* Er det ingen som har eit dikt å dele med meg?
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 20. september 2007 #3 Skrevet 20. september 2007 Søk på dikt her inne
Karoline's*mamma Skrevet 20. september 2007 Forfatter #4 Skrevet 20. september 2007 Tusen takk for tipset. hadde heilt gløymt at det gjekk an. Fann dette fine her: Det finnes en liten stjerne som vil lyse på din vei, som vil trenge gjennom mørket. Den vil lyse kun for deg. Det finnes en liten stjerne som vil følge deg på din vei, gjennom livets mange stunder. Den vil aldri svikte deg. Det finnes en liten stjerne som vil spre glede på din vei. Den vil alltid være til stede, denne stjernen er kun for deg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå