familien kaos- komplett Skrevet 20. september 2007 #1 Skrevet 20. september 2007 Skal kjøpe ny dress til 3 åringen, og mener å ha hørt at skogstad sine dresser er bra.. Har hatt Reima tec tidligere til eldsten når han var 4, og jeg var faktisk misfornøyd med den! Han er en aktiv gutt, så den fikk jo gjennomgå også da, men dressen var ikke mer enn et par uker da den var oppskrapet i stoffet og derfor ikke vanntett...Andre dresser å anbefale?
Gjest Skrevet 20. september 2007 #2 Skrevet 20. september 2007 Har kjøpt den til mini på 1,5.Men ikke tatt den i bruk ennå. Virker ihvertfall veldig slitesterk. Håpe den holder på varmen og så=)
Gjest Skrevet 20. september 2007 #3 Skrevet 20. september 2007 Troll og reima er det mest vanntett etter min erfaring, så lenge de ikke blir puttet i varmeskap. Jeg har skogstad sin nå, og den virker veldig grei. Men har ikke erfaring med den etter en hel sesong.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå