Gå til innhold

Barnefar mener 7-åringen skal ha


Anbefalte innlegg

Skrevet

egen mobil for å kunne ringe h*n!! Jeg fløy i taket og mente de for pokker kan ringe på min telefon. Den mobilen barnet har brukes bare til å spille med og h*n tar noen bilder, en gammel tlf jeg har liggende. Syns det er for drøyt at barnefar og farmor ikke kan ringe på min telefon.

 

BA

Videoannonse
Annonse
Skrevet

syns far og farmor skal får ringe på den tlf barnet har til og spille med. eventuelt kan de jo gi han en nye en med fri familie. sånn at barnet bare kan ringe de og ingen andre. slik at han ikke får tullet bort masse penger. jeg forstår far sitt ønske

Skrevet

Den mobilen står på en gang i mnd da. Men greit det da får de slippe å ha kontakt med h*n.

HI

Skrevet

de skal få slippe og ha kontakt med h*n fordi de ønsker at barnet skal få ha tlf sånn at de kan få kontakt med han?

 

det er ikke logisk

Skrevet

jeg kjøper ikke abb. eller kontantkort nei

kan få egen tlf når h*n er 10 år

Skrevet

du trenger ikke kjøpe noen ting. om far ønsker at barnet skal ha en tlf sånn at far kan ringe barnet så burde far kjøpe og betale for tlf.

dette med og dele et barn handler veldig mye om og gi og ta. hvorfor er dette så viktig at det er verd en krangel?

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...