Gå til innhold

Jeg venter og venter..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Føler meg nesten litt som Izzy i Greys Anatomy om dagen..

 

Tre dager igjen til termin idag, og for å få dagene til å gå baker jeg.. Mandag var det rundstykker og mor monsen kake, igår bakte jeg eplekaker (3 stk) og fyrstekake.. Og idag er jeg igang igjen, nå er det rosinboller som står til heving og iskake som jeg skal sette i fryseren..

 

Håper jeg slipper overtid, for fryseren min er snart full:-)

 

Hva driver dere med for å få dagene til å gå?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

3 dager over termin her og jeg sitter kun foran PC'en på dagtid. Kveldene brukes foran TV'en stort sett. Eneste husarbeid jeg klarer å gjøre er å vaske klær så har omtrent ikke en eneste skitten sokk i huset. Prøver også å få meg en spasertur hver kveld sammens med mannen min hvis jeg klarer.

 

Litt drittlei nå, men orker ikke å dra på besøk eller få besøk heller. Så i går kveld fant jeg frem en bok så tenkte kanskje jeg skulle begynne å lese litt igjen. Lenge siden sist jeg leste ei bok.

 

Kjenner at det kan bli lange dager hvis det blir 14 dager over på meg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...