baby3### Skrevet 20. september 2007 #1 Skrevet 20. september 2007 Hvilke burde jeg velge. Ser det er så mange som velger disse Kamik skoene. Burde jeg gå for disse istede for Viking. Har itilegg tenkt å kjøoe Viking Thermo.støvler. Hun bruker str 26 nå (i joggesko)tenkte å ha 27 nå, men burde jeg bestille str 28 tro. HVa kommer disse skoene på totalt, ved bestilling fra sierratrader? Mange spm, men håper noen kan svare.
Gjest Skrevet 20. september 2007 #2 Skrevet 20. september 2007 jeg betalte vel 278 kr eller noe sånt med frakt for kamik skoene fra sierratrader. sønnen min bruker samme str som din datter, han har 27 i viking termo støvler og jeg bestillte str 11 i kamik, for de er litt små i str. tror 11 er 28/29.. jeg får de senere i dag, så vet ikke om de passer, men en annen her inne bestillte samme str som meg og hennes gutt bruker også 26-27, og hun sa de passet perfekt i str 11! har ikke hatt kamik før, men hadde viking gore-tex i fjor, og de er knall bra! så håper kamik er like bra:)
ma♥med 2 små jenter♥ Skrevet 20. september 2007 #3 Skrevet 20. september 2007 Viking Gore-tex koster 599,- Har desverre ikke erfaring med de ennå, siden de ikke er tatt i bruk ennå, men det ser ut til å være solide sko.
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 20. september 2007 #4 Skrevet 20. september 2007 Kjenner ikke Kamik, men her blir det viking for 3 året på rad. På alle ungene. De skoene er vanntette, varme og holder fasongen bra.
ma♥med 2 små jenter♥ Skrevet 20. september 2007 #5 Skrevet 20. september 2007 Doppler; skal viking gore-texen impigneres med noe?
baby3### Skrevet 20. september 2007 Forfatter #6 Skrevet 20. september 2007 Atena og Alex.. http://www.sierratradingpost.com/p/338,75303_.html det er disse skene jeg tenker på å bestille, er det de som skal være så bra? Vet du om det er disse skoene det er en ullsokk inni?
Gjest Skrevet 20. september 2007 #7 Skrevet 20. september 2007 http://www.sierratradingpost.com/p/10910,74908_Kamik-40-F-Wow-Pull-On-Winter-Pac-Boots-For-Kids.html jeg vet ikke om de har sånn ullsokk, det sto jo ikke det i beskrivelsen.. jeg bestillte noen som ligner på de som er på linken her, de jeg kjøpte er utsolgt.. jeg er ikke sånn kjempe kjent med kamik, men tror ikke de har ullsokk...
Trollmor m/ trolljente Skrevet 20. september 2007 #8 Skrevet 20. september 2007 Har barnet ditt en bred fot så kan Kamik bli for smale i ullsålen, pga det kan det være bedre med viking (sa de i butikken).. -men kamik holder varmen bedre hvis skoen passer, de er helt supre! Pga ullsålen som følger med måtte vi gå opp i str.
Bratsj Skrevet 20. september 2007 #9 Skrevet 20. september 2007 Vi kommer til å gå for Viking Thermo (399,-) til jenta på 3 år.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå