Gå til innhold

Et positivt resultat :-D


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

I april opplevde jeg spontanabort, var ikke langt på vei. I går fikk jeg bekreftet at jeg er "allerede" i uke 5...=) Jeg er bare 19 år og det barnet var jo ikke planlagt, allikevel ønsker forloveden min og jeg det velkommen til verden.

Gud jeg gleder meg, men håper at ingenting går gærnt.. redd for å miste det..Jeg prøver jo å ikke stresse og å gjøre livet enklere..men har dere noen andre tips?

 

Mvh Kristine

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så mye og lykke til fremover!!! :o)

Skrevet

er ikke så mange tips å dele dessverre. Jeg mistet selv i mars, var da 11 uker på vei. Da jeg ble gravid igjen i mai, merket jeg at jeg var mer bekymret ja, og det ble en del ekstra turer på do bare for å sjekke at jeg ikke hadde begynt å blø.

Men som du sier; slapp av og ikke stress. Lykke til, denne gangen går det kjempebra!! :)

Skrevet

Gratulerer så masse....reddselen for at noe går galt må du nok leve med frem til nurket kommer..... har det slik selv etter en SA

Skrevet

Heisann!

Ikke mange tips her heller, men gjør det beste ut av det så lenge ;o)

Gratulerer så masse! Ønsker deg lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...