håper på fulltreff Skrevet 19. september 2007 #1 Skrevet 19. september 2007 Jeg skal inn til modningsakupunktur neste fredag for å forsøke å unngå å gå overtid denne gangen også. Er det noen som har noen erfaringer? Lurer veldig på om det virker. Krysser fingrene!!
strekkmerketrollet Skrevet 20. september 2007 #3 Skrevet 20. september 2007 jeg fikk riestimulerende akupunktur på søndag... førte til masse rier utpå kvelden, men ikke noe mer. Skal til modningsakupunktur i morgen... de skal også sette en nål for at babyen skal legge seg rett til i bekkenet (ligger nå som stjernekikker)... har 4cm åpning... hatt det i over en uke nå, så håper dette gir litt fart på sakene Så min konklusjon er: de nålene jeg fikk på søndag var ikke så vellykket... MEN jeg prøver gjerne igjen LYKKE TIL!
miss_chica Skrevet 20. september 2007 #4 Skrevet 20. september 2007 hvor setter de disse nålene som er for modning forresten? noen som vet?
håper på fulltreff Skrevet 20. september 2007 Forfatter #5 Skrevet 20. september 2007 Da krysser jeg fingrene for deg også! De skal sette sånne nåler på meg også, da gutten min lå litt på skrå og liksom ikke kom riktig ned i bekkenet. Vi får satse på at det fungerer for oss begge! PS: Ei venninne av meg fikk en "stjernekikker" som fikk navnet Aurora. Passet veldig fint, og fødselen gikk etter forholholdene bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå