Gjest Skrevet 19. september 2007 #1 Skrevet 19. september 2007 Ei jente med fake palestinaskjerf, i lyserosa og hvit - og med hjerter i mønsteret, i tillegg til det "originale" mønsteret. I alle dager sier jeg bare.
Carnivale Skrevet 19. september 2007 #2 Skrevet 19. september 2007 Jepp, det er siste skrik. Hennes-og-Mauritz-pønkere, pleier jeg å kalle de. Du kan TRO engasjementet deres stikker dypt ;p
Gjest Skrevet 19. september 2007 #3 Skrevet 19. september 2007 Å nei ! Er det mote ??? Hva med å lage sin egen stil, i stedet for å være liksom politisk engasjerte. "Krig og fred og sånn" hehe. Sorry, kan ikke dy meg.
Carnivale Skrevet 19. september 2007 #4 Skrevet 19. september 2007 Det er kjempeteit. Får jo kjøpt alle sånne gamle pønk-effekter på HM nå. Og truser med Che Guevara på
Diva Muffin Skrevet 19. september 2007 #5 Skrevet 19. september 2007 jeg tror jeg skal være forsiktig å skrike opp om blasfemi, da jeg selv gikk med (ordentlig) palestinaskjerf da jeg var 14-15 år. Argumentet mitt var at palestinerne var i mindretall, og alltid ville være den tapende part. Samt at vi har en kvasi-Frimurerforening i dette landet som heter Israels Venner I dag ville jeg neppe brukt skjerfet.
Gjest Skrevet 19. september 2007 #7 Skrevet 19. september 2007 Noe av det dummeste jeg ser;-) Men nå har jeg aldri vært noe fan av Palestina skjerf generelt.....=P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå