Gjest MMJ Skrevet 19. september 2007 #1 Skrevet 19. september 2007 Man vet jo ikke om det er sex-slaver... voldtekter... damer som er mindreårige... Og er det frivillig, så er det jo prostitusjon. + synes det er ...eller gir feil bilde av hvordan sex "skal være" på en måte... Leste en gang at det var kjempemange jenter i sverige som hadde ødelagt analen etter at en eller anen idiot hadde kjørt på som en galning "inne i der"... Tror det gir feil bilde av hvordan sex er... på flere områder. Derfor liker jeg det ikke... tror nok samboeren min ser det... jeg liker det ikke, men kan jo ikke nekte han det heller. Selv synes jeg det er kvalmt. I allefall det jeg har sett er kvalmt, mulig det finnes "koselig" porno, hehe... men ikke sett noe til dags dato.
Gjest Skrevet 19. september 2007 #2 Skrevet 19. september 2007 Er mye enig med deg! Er MYE dritt innen den bransjen... *Grøss* Ser minimalt selv, men vet det fins mykporno som er ganske uskyldig og realistisk for vanlige folk.
Gjest ->>- Skrevet 19. september 2007 #3 Skrevet 19. september 2007 Det er da ikke verre enn å vurdere etikken i pornoen man kjøper, akkurat som man vurderer etikken i andre ting - sirkus og sånt. Etisk porno eksisterer jo så avgjort, selv om det er mye råttent i pornoindustrien. Det samme går i grunn for det med realisme. Selektivitet er tingen.
*bolla pinnsvin* Skrevet 19. september 2007 #4 Skrevet 19. september 2007 Selvfølgelig er det mye råtten i den bransjen, det er jo helt soleklart. Allikevel må jeg jo si at vi ikke kan gi porno skylden for at man har et skrudd forhold til sex. De aller fleste av oss klarer å se på porno og samtidig forstå at ikke alle liker to stk oppi analen samtidig, eller at alle jenter spiser sperm til frokost, lunsj og middag. Om du synes det er kvalmt å se på, så er jo det helt greit, men det må vel være greit å like å se på det også?
Diva Muffin Skrevet 19. september 2007 #5 Skrevet 19. september 2007 Nå har jeg ikke lest om svenske jenter som har fått endetarmen ødelagt på grunn av en gal fyr, og vet ikke om det var snakk om en voldtekt. Det er holdningene som må endres. Jeg tipper samtlige jeg har hatt sex med har sett sin skjerv av porno, aldri har jeg opplevd noen form for overgrep. Fordi de er sunne, ordentlige gutter og jenter som har orden på grunnverdiene sine. Det kom et utrolig godt poeng opp i en annen diskusjon; får du e-coli og blir syk kan du ikke skylde på kua, du må nesten skylde på bonden eller slakteriet. For de som ser sammenhengen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå