Anonym bruker Skrevet 18. september 2007 #1 Skrevet 18. september 2007 Jeg trenger tips til artige leker til 2-åringen min, jeg ser at hun har gått lei av mye av det hun har. (Hun er 2 år og 3 mnd) Er det noen som har tips? Hva leker deres barn med for tiden?
tuppemor-75 Skrevet 18. september 2007 #2 Skrevet 18. september 2007 de mest populære lekene hos vesla nå for tiden er: -fisher price: learning home -mummihuset, de ominnredes det til stadighet, og mummitrollet faller ofte av huska! -puslespill (disnesyprinsessene er mest populære!) -vi lager hytte, av stoler og tepper, og da må dukken inni hytten, og der leker vesla lenge med dukken. de spiser og prater om hva som er lov og ikke lov. -bøker i perioder er hun veldig opptatt av bygging med klosser og lego, samt tegning og maling.
r r r Skrevet 19. september 2007 #3 Skrevet 19. september 2007 Dukker med dukkevogn og seng. Duplo-lego. Bøker - Mini sitter gjerne og blar selv også.
snart4barnsmamma Skrevet 19. september 2007 #4 Skrevet 19. september 2007 Her går det i bøker,tegning,puslespel, leiking med leikekjøkken på rommet sitt,leikene til vetlebroren:) dokker,lego, Ho er 2 år og 7 mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå