♥Spirevipp♥ Skrevet 18. september 2007 #1 Skrevet 18. september 2007 Vår lillegutt våkner stadig vekk på natten med luft i magen....begge bena er da høyt opp i været og jeg hører han presser, som om han skulle bæsje. Nå er han om ikke lenge 5 mnd gammel...ga han grøt en liten stund, men kuttet ut for å se om det var det han reagerte på, men han er akkurat det samme nå etter 3 dager uten grøt. Hva fungerer? En annen ting jeg sliter med er at han våkner og skal ha pupp 2 ganger i løpet av natten, klokka 4-5 på natten må jeg skifte bleia hans fordi den er full i tiss. Når jeg gjør dette (så stille som mulig) så våkner han og blir fryktelig skravlete i ca 2 timer etterpå. Det ender med at han blir skikkelig sutrete på dagtid fordi han er så trøtt. Noen som har noen tips på hvordan jeg kan endre rutinene hans? Trenger sårt litt hjelp! Blir så sliten.
**My little Miss drama and I** Skrevet 18. september 2007 #2 Skrevet 18. september 2007 vet ikke om jeg kan hjelpe så mye da... men dytter den opp så noen kanskje kan hjelpe deg;)... Raper du han skikkelig da før du legger han?! hadde en liten periode der hun våknet etter noen timer på natta , jeg trudde hun var sulten ,men hun hadde bare luft... så jeg rapa henne, la henne ned i senga igjenn å ga sutten.. hvordan er kvelds rutinene deres da?! snuppa er 5.mnd på mandag å vi har holdt på med grøt innføring snart en mnd- gud som vi plages:-P.. jeg gir flaske nå da å har malt i så hun plages ikke med vond mage.... har du spist noe nytt som han kanskje reagere på? har han treg mage, kan du prøve med litt sviske pure eller sviske saft, kanskje det hjelper?! han våkner ikke bare av rutine nå dà? for å få litt puppe kos?!
Anonym bruker Skrevet 18. september 2007 #3 Skrevet 18. september 2007 IKKE skift bleien om natten med mindre han har bæsjet. Det er ikke nødvendig. Han blir ikke sår av å sove natten igjennom med samme bleie.
♥Spirevipp♥ Skrevet 19. september 2007 Forfatter #4 Skrevet 19. september 2007 ...men det er så mye at hvis jeg ikke skifter, så tisser han igjennom! Har prøvd å la være men da våkner lillegutt fordi pysjen hans er våt! Sukk! I natt fungerte det å skifte bleie før jeg ammet han igjen, han blir så trøtt av å spise....måtte holde ut litt hyling fordi jeg ikke var rask nok, men vi fikk iallefall litt mer søvn alle sammen!
Anonym bruker Skrevet 19. september 2007 #5 Skrevet 19. september 2007 Prøv å gå opp en bleiestørrelse om natten og se om han ikke da holder seg tørr. Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå