Anonym bruker Skrevet 18. september 2007 #1 Skrevet 18. september 2007 bare gruer meg til UL jeg noen uker igjen, er så redd jeg skal se en baby i magen min som ikke lever. jeg var på UL i uke 11 og da så alt bra ut. jeg har også fortsatt masse symptomer. er det vanlig å oppleve dette?er 15 uker og føler ikke magen har vokst!
kariuss Skrevet 18. september 2007 #2 Skrevet 18. september 2007 du kan ta d helt med ro! er utrolig liten sjangse for at noe skal gå galt nå. Veldig unødvendig å bekymre seg, man blir så sliten av det, uansett får man jo ikke gjort noe så.. Hadde d sånn før jeg også, men nå gidder jeg rett og slett ikke bekymre meg lenger. Du skal se at alt er bra hos deg også )
Gjest Skrevet 18. september 2007 #3 Skrevet 18. september 2007 Hei.. Jeg har faktisk også kommet dit. og det hadde jeg ikke trodd om meg selv.. Hele svangerskapet har jeg tatt det med kusende ro og tenkt at alt er fint og har slått meg til ro med det..hørte hjertelyden i uke 12 og i uke 14 fant dem ikke noe lyd. Fikk da høre at dette er normalt.. Nå er jeg 18 uker og har ikke vært til lege i mellomtiden. skal til ul 27 september så er bare 1 uke og noen dager til,men fikk tanken igår.. hva om den er død?? nei fysj for en tanke.. Vi får da håpe at alt er bra og at det er en unødvendig bekymring:)
Bdancer Skrevet 18. september 2007 #4 Skrevet 18. september 2007 jeg var også kjempenervøs, tror det er vanlig. Men det går nok bra skal du se. Har lest at hvis man har sett hjertet slå etter uke 8 så er abortsjansene veldig små
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå