Becky333 Skrevet 18. september 2007 #1 Skrevet 18. september 2007 Hei! er det noen som vet om det kan være noen forskjell på utflod hvis man er gravid og f.eks. har IKM om fire dager? Har hatt veldig mye utflod siste uka... men det spiller kanskje ingen rolle.....hmm.. håper den sitter snart...
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 18. september 2007 #2 Skrevet 18. september 2007 Når man er gravid kan man få økt utflod:) Lykke til, håper du er gravid!
Becky333 Skrevet 18. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. september 2007 hadde vært helt fantastisk. har hatt noen "funny feelings" nedi under navlen siste uka, er jo lov å håpe... Håper den sitter for deg snart også
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 18. september 2007 #4 Skrevet 18. september 2007 Tusen takk! Høres jo veldig lovende ut! Du må holde meg oppdatert da. Håper tanta holder seg langt vekk og at du tester positivt om noen dager:)
Becky333 Skrevet 18. september 2007 Forfatter #5 Skrevet 18. september 2007 DET håper jeg også, men som vanlig er det vel mensen som kommer på fredag.... hmf! Men har også hatt litt sånn rart spenn i tenna, leste at det også kan være et symptom, men hvem går ikke å kjenner etter symptomer som ikke er der og som man bare innbiller seg i denne fasen? Jeg får ta sats på at det ikke er noe, så blir jeg heller positivt overraska. Vi får holde hverandre oppdatert, jeg er ikke den som holder tett når jeg har sååå store nyheter
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 18. september 2007 #6 Skrevet 18. september 2007 Jeg har også IKM på fredag, og regner jo med at mensen kommer som vanlig:( MEN så har jeg jo et stort håp hver gang det nærmer seg IKM. Akkurat som du sier så går man å leter etter symptomer og man aner jo ikke om de er der, eller om man bare inbiller seg dem. Dine symptomer høres jo veldig lovende ut da. Jeg har hat hodepine de siste dagene og har vondt i brystvortene, så håper at jeg har en spire i magen nå. Skal du teste på fredag? Det skal jeg. Håper det blir gode nyheter for oss begge! Vi får holde hverandre oppdatert ja:)
Becky333 Skrevet 18. september 2007 Forfatter #7 Skrevet 18. september 2007 Jeg tipper jeg tester lørdag, jeg. skal rett fra jobb og i bursdag på fredag, og gidder ikke drive med testing da, og så vil jeg gjerne at samboern min skal være i nærheten (litt kjedelig å stå på do på jobb og juble inni seg, når man kunne jubla høyt med kjæresten et annet sted enn jobben....) hehe.. jeg har ikke ømme brystvorter eller noe sånt, bare denne litt funny feelingen under navlen og litt merkeilg utflod, så det blri spennende å se til lørdagen. vi får krysse fingerne for to nye verdensborgere i 2008
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 18. september 2007 #8 Skrevet 18. september 2007 Det får vi gjøre:) Høres lovende ut! Skjønner at du vil teste med sambo i nærheten. Har ikke tålmodighet til å vente helt til lørdag jeg, hehe. Håper på gode nyheter fra deg på lørdag da. Lykke til!
Lillen78 Skrevet 18. september 2007 #9 Skrevet 18. september 2007 Så godt å høre at andre lurer på de samme tingene om meg! Jeg har også mer utflod enn vanlig. Trodde mensen kom i går, men så var det bare mye utflod. IKM ca 20, så jeg håper TR holder seg borte til en forandring... Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå