C&L snart m BaBy igjen Skrevet 18. september 2007 #1 Skrevet 18. september 2007 Endelig er det min tur. Har hele tiden gledet meg masse til dagen, men hele natten har jeg haft kjemperare mareritt..Klarer ikke helt å slippe følelsen fra de dumme drømmene.. Skal gjøre masse i dag sånn at tiden går fort, har først time klokken 20.00. Samboern skal være med, og det blir sikkert fint når vi først er der;)
Gjest Skrevet 18. september 2007 #2 Skrevet 18. september 2007 Bare gled deg! Jeg grudde meg skikkelig på forhånd, men når jeg var der så gikk tiden altfor fort! Lykke til! Får håpe du får med deg noen fine bilder som du kan kose deg med i ettertid.
C&L snart m BaBy igjen Skrevet 18. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. september 2007 Sambo kom hjem nå, og jeg fikk en beroligende klem som hjalp, takk for ditt svar;)
FrøkenGlad m jente i magen? Skrevet 18. september 2007 #7 Skrevet 18. september 2007 ikke hjemme ENDA?? :-) nyskjerrig:-)
C&L snart m BaBy igjen Skrevet 19. september 2007 Forfatter #9 Skrevet 19. september 2007 Hei, det gikk kjempebra i går. Det var en utrolig fin opplevelse og jeg følte meg trygg og godt ivaretatt av jordmor. Alt så ut til å være bra med den lille og vi fikk se at vi skal få en liten jente d.27.02.08. Jeg er så glad og så lettet:) Der var masse liv i magen så vi fikk se en masse fine vinkler og fikk med oss en hel stripe med fotos. Jeg var gikk rett i seng da jeg kom hjem, var en laaang dag med venting;)
Gjest Skrevet 19. september 2007 #10 Skrevet 19. september 2007 Ååå, så moro! Gratulerer med jenta!!! ))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå