Gå til innhold

Dere faste på krangle!


Anbefalte innlegg

Skrevet

dere missliker skravle så mye, men dere har faktsik deres egen skravleside her på krangle og har da ødelagt krangle! fysj på dere!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mulig jeg er litt kranglete nå ;-), men jeg skjønner ikke hva du skriver... Er det krangle som er ødelagt eller skravle? Er du en fast krangler eller skravler? Skravler du på kranglesida eller krangler du på skravle?

 

*Klør meg i hodet... og, nei, jeg får ikke flis!*

Skrevet

hehe. dette har blitt en skravlesiden pga de faste på krangle. dette skulle da hete skravle 2

 

 

HI

Skrevet

Det er knapt noen "faste" igjen, så vanskelig å se hva du mener.

Skrevet

;-) Skjønner...

 

Ja til flere sider; krangle 1 og 2, tytekranglesiden, personangrepsiden, dusteinnleggsiden, rettskrivningssiden osv...

 

Skjønner poenget ditt da.... Men så er jeg ikke fast her heller, Kommer av og til for å krangle. Så hva f''' driver jeg og kosemoser med for nå???

Skrevet

Når kranglerne menger seg med skravlerne, blir det muligens en kranglete skravling? Eller en skravlete krangling??

 

Uansett burde skravlerne skravle på skravle, og kranglerne krangle på krangle..Var det sånn å forstå?

 

:-)

Skrevet

Åhhh tonetrollet, nå skravlet du , så hut deg over på skravle ,for på krangle skal det bare krangles, Untatt om du er en fast krangler for de kan ikke krangle på skravle for kranglesiden har blitt kranglernes skravleside ;o))

 

Phu!!

Skrevet

det satt jeg og lurte på også, om jeg gikk som fast på krangle

Skrevet

nei, mortilgunnar.. du går under "aleneforldre"

Skrevet

hehe.. det er sant, det er nok der jeg er mest fast :-) hardnakka alenefoelder :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...