hypersusmor Skrevet 18. september 2007 #1 Skrevet 18. september 2007 Så dere dette programmet på TV i går kveld? Det var et program som gikk på NRK2 om danske lesbiske par med barn. Jeg tenker at hvis alle foreldre var like reflekterte og alle barn så ønsket som disse, så ville jorden vært en (enda) bedre plass å leve på :-)) Hipp hurra for programmer som gir en god følelse og ikke bare problematiserer.
Karomamma Skrevet 18. september 2007 #2 Skrevet 18. september 2007 Nei, så dessverre ikke på TV i går. Etter beskrivelsen din å dømme, høres det ut som et program jeg ville likt
Attpåklatten :-)™ Skrevet 18. september 2007 #3 Skrevet 18. september 2007 Halleluja:-)) Skulle vært flere som var litt mer reflekterte her på jorden ja:-)))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå