Anonym bruker Skrevet 17. september 2007 #1 Skrevet 17. september 2007 hei. jeg er 13 uker på veg, Synes selv at jeg har begynt å få litt mage! er det vanlig rundt disse tider? har hørt og lest at magen kanskje ikke begynner å synes før man er ca 4 - 5 mnd på veg. hvordan er dette?
rigmora :-Oline-: Skrevet 17. september 2007 #2 Skrevet 17. september 2007 eg fekk mage etter ca 8 veke. Og når eg var 4 mnd på vei va den stor, og no når eg e 5 mnd på vei e den enda større! So min begynte tidlig! Lure på korleis eg kjem til å sjå ut til slutt!
Mamma2OO5 Skrevet 17. september 2007 #3 Skrevet 17. september 2007 spørs vel om du har vært gravid før det... jeg for min del har fått en del mage, men så er det 2mann da.. Skulle nå ønske det drøyde litt til.
Anonym bruker Skrevet 17. september 2007 #4 Skrevet 17. september 2007 det er første gangen jeg er gravid. magen er rett og slett stein hard...jeg er vanligvis tynn også da... så kanskje det synes ekstra godt da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå