Gå til innhold

mamsemomsen <3 :-)


Hønseføtter og gulerøtter

Anbefalte innlegg

Skrevet

Da har jeg vært i butikken, og så vidt jeg klarte å tyde på pampers aktive fit pakken, med en stresset mann som ikke skjønte hvorfor jeg skulle se på en bleiepakke som vi ikke bruker engang, så ser det dessverre ut som de er med salve som det sto på pakken. Rakk ikke å lese ingrediensene, men det sto med salve. Da var tålmodigheten til mannen min over :-)

 

Så da veit du det. Kjipt at man ikke skal kunne stole på NAAF .-( Da må jeg jo lese ennå bedre selv på alt fremover.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hmmm... Tror jeg skal sende en mail til dem jeg, og høre på hvilket grunnlag de anbefaler disse fremfor Libero sine ;-)

 

Takk for oppdatering!

Skrevet

Da venter jeg på oppdatering fra deg fra NAAF :-) Regner med at det var dit du mente du skulle sende mail?

 

 

Skrevet

Ja, det er jeg også! Kanksje du får svar allerede i morgen :-) (littutålmodigerdetvellovåvære?)

 

I min lille hjerne ville jeg anta at en bleie som er uten "tilsetningsstoffer" er bedre for en astma/allergi/eksem barn enn en en bleie som er med stæsj i? Men mulig jeg er på jordet ;-)

Skrevet

Eller igrunnen alle barn om jeg klarer å formulere meg rett... Går litt fort i svingen her :-)

Skrevet

Ja, håper det altså..! Ellers skal jeg mase til jeg får svar..! Hehe..!

 

Jeg er enig med deg jeg, så lenge lotionen ikke er en superbra en på en eller annen måte..!? Hehe...

Skrevet

Lotionen kan være så bra den vil for min del igrunnen, for jeg foretrekker uansett å velge de produktene jeg skal smøre selv på snuppa.

 

I tilegg så kan det jo umulig være bra å bli smurt hele tiden da? Vanligvis smører en jo kanskje 1 gang om dagen el sjeldnere, og hvis det er i bleien så vil jo barnet bli smurt 24/7 :-(

 

Nei, det er libero for meg ja :-) Men gleder meg til hva NAAF svarer, for da får man kanskje en avklaring i forhold til hvordan produkter blir "NAAF-godkjent". Og om det er noe å stole på fremover iforhold til hva jeg kjøper av produkter til snuppa!

Skrevet

Ja, ikke sant..! Hmmm... Heldigvis bruker vi ikke Pampers lenger heller, men har Active Fit i barnehagen da...skal se an hva de svarer, og så vurdere om vi evt skal bytte dem ut :-) Vi bruker jo bare Libero Up&Go selv - de desidert beste bleiene føler vi :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...