Gå til innhold

Irriterer meg at jeg ikke vet om det var en SA:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og ikke vet jeg hvor langt jeg var på vei. Er over ett år si nå,men det irriterer meg bare slik at jeg ikke vet om det var det.

Huff... Noen som har opplevd SA og kan fortelle?

Trodde jeg hadde mensen. Var ikke klar over at jeg var gravid om jeg var. Brukte tampong. Skulle dra den ut, og vips kom det en stor klump (pose) ut, bare skled ut på en måte. Sto lenge å stirret i do. Så ut som det lå en pose der på str med litt over ei hand, eller kanskje det var like stor som ei hånd-

Snakket med legevakten, men de var usikre men sa bare jeg skulle se det ann. Blødde lenge etter, 5 dager kanskje.

 

Skriver dette anonymt for er så mange som kjenner meg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De fleste SAer vet man ikke at har funnet sted, de bare blir en blødning omkring da man skulle hatt mens.

Skrevet

Jepp. De gangene jeg har hatt SA har det kommet en blank slimting med ganske fast konsistens ut. En kjenner ganske godt at den sklir ut. Jeg tror du kan ta det for ganske sikkert at det var en SA.

Skrevet

Men når det er så "stort" er det mulig å si hvor langt en var på vei ca?

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...