Gå til innhold

Hva sysn dere om å ikke svare på friend request på Facebook...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...Særlig med tanke på om en person sender en melding og spør om vedkommende har glemt det eller hvorfor requesten ikke er godtatt...og man ikke svarer på noen av forespørslene??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dårlig gjort ...

 

Kan så være at personen ikke ønsker å ha "søkeren" på vennelista,men da må det jo gå an å svare på det når man får mld med spm.... Redd for konfrontasjoner kanskje,så det er lettere å la vær?

 

Synes det er sært..

Skrevet

Jeg ignorerer alle som jeg ikke er venner med eller har lyst til å ha på listen min :) i og med at de ikke er venner så er det ikke stor sjans for at jeg skal møte på de og snakke med de heller.

 

Har vært folk som jeg har vært direkte uvenn med o.l. som har lagt meg til, har avvist de med en gang.

Skrevet

Agree.... Det var det jeg også tenkte....

 

Hun om det:)

Skrevet

Helt greit å avvise, men er det ikke sært å ignorere et direkte spørsmål? OG er det ikke fint at noen strekker ut en hånd om vennskap? Det tenkte jeg...

Skrevet

Jeg svarer ja på alle sånne henvendelser, siden jeg ikke har noe privat og hemmelig liggende ute på profilen. Var litt i tvil i begynnelsen, men så egentlig ingen grunn til å ikke gjøre det. Selv sender jeg bare til dem jeg vil ha på listen, og synes kanskje det er litt tåpelig når jeg får requester fra folk jeg knapt vet hvem er, men dem om det.

 

Om jeg hadde sendt en request på FB og ikke ble akseptert, tror jeg nok at jeg hadde tatt hintet. Og hadde vel neppe skrevet en melding og spurt om hvorfor jeg ikke ble akseptert. Men om jeg likevel skulle ha gjort dette, så hadde jeg vel ikke reagert så mye på at de ikke svarte. For mange er jo ikke så veldig aktive der inne, selv hadde jeg en pause på nesten 2 måneder i sommer ;-)

Skrevet

Nja, nå har jeg bare avvist mennesker som jeg ikke har kjent eller som jeg som sagt har vært uvenn med og som faktisk ikke har vært noe hyggelige med meg. Synes ikke de fortjener noen grunn for at jeg avviser de :) Om det hadde vært en bekjent som jeg bare ikke hadde lyst å ha på vennelisten min så hadde jeg svart hvis vedkommende hadde spurt meg hvorfor han/hun ble avvist.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...