På`an igjen...har født... Skrevet 14. september 2007 #1 Skrevet 14. september 2007 Synes det var så vanvittig mange på føden den dagen og synes det er så mange som har født den datoen. Jenta mi ble født 2 mai, på fullmånedag:-)
ღDidrikmamsenღ Skrevet 14. september 2007 #2 Skrevet 14. september 2007 Var det fullmåne da? Didrik er født da, kl 18.05 i trondheim. Tuppa di da?
På`an igjen...har født... Skrevet 14. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. september 2007 Hun ble født 15.36 i Drammen. Hvordan er hverdagen hos dere da? Her er det nok noen tenner på gang tror jeg...Mye sutring og lite søvn.
Gjest Skrevet 14. september 2007 #4 Skrevet 14. september 2007 Jenta vår er født 2.mai i Tromsø. Hadde planlagt med fullmåne og greier ;-)
ღDidrikmamsenღ Skrevet 14. september 2007 #5 Skrevet 14. september 2007 Han har begynt å våkne på natten nå da, har sovet over fra fødselen av og til for 14 dager 3 uker siden. Har begynt med grøt, men virke ikke som om det funker. Får bare mme da. Vet ikke helt med tennene enda, han har hatt 2 kuler på hjørnetennene oppe, men det blir liksom ikke noe mer. Men virker som om det klør litt ja, for han sikler noe voldsomt og spiser på alt. Legger seg rundt 19-19.30 tiden og sover til 7-8, våken ett par ganger på natten nå =( Dere da?
På`an igjen...har født... Skrevet 14. september 2007 Forfatter #6 Skrevet 14. september 2007 Hun har sovet ca 6-7 timer fått et måltid og sover 3 timer.Men i over 2 uker våknet hun hver 2 time, la henne bare i sengen til slutt på puppen, ble jo bare så trøtt. Jeg lurte fælt på om hun fikk for lite mat og tenkte på grøt, men etter veiing hos helsesøster så la hun så godt på seg at hun mente det ikke var vits å begynne med det. Kunne neten være øking eller tenner. For 4 dager snudde alt seg igjen og nå sover hun som før. Hun sutrer mye om dagen og klør volsomt i munnen. Hun legger seg også i 19-19.30 tiden og skal opp i 7 tiden. hun våkner i 02 tiden for mat og da sovner vi begge i sengen:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå