Solskinnstrall Skrevet 14. september 2007 #1 Skrevet 14. september 2007 Hei alle med små barn i magen! Jeg jobber i barnehage- og som alle vet krev jo barn 100% av deg hele tiden ) Men dagene mine er til tider veeeldig stressende- og krevende- med lite personale og mye som skal være gjort.I dag da jeg låste barnehagen var jeg helt kvalm av stress og kjente det var xtra liv i magen min. Er det for masete med stress for ungen???? Hva tror dere???Burde man trappe litt ned på jobb? Er så i tvil om hva som er sundt for den som faktisk ligger inni oss og ikke er ferdig utviklet. Jeg er strax i uke 22 og dette er min første- så jeg vet ikke helt hva jeg kan kreve og forvente av kroppen min heller:)
*Mamma'n* OVERTID Skrevet 14. september 2007 #2 Skrevet 14. september 2007 det viktigste er at du lytter til kroppen din.. hvis du føler at du tar på deg for mye må du bare roe ned.. håper alt går bra da..
Reno Skrevet 14. september 2007 #3 Skrevet 14. september 2007 hei. Jeg jobber også i barnehage, og har følt det på samme måte. du må tenke på deg og den lille først, det er ingen som gjør det for deg. jeg jobber en dag mindre nå pga bekkenløsning. men snakk med kollegaene dine og forklar hvordan du har det. det har jeg gjort og de er så forstålesesfulle. jeg slipper mye løft og tunge ting og får gå og slappe av i 10min hvis jeg trenger det. Lykke til videre!
Gjest Skrevet 14. september 2007 #4 Skrevet 14. september 2007 La akkurat inn denne på Skravle: http://www.dinside.no/php/art.php?id=346262 Vi burde nok ta det med ro, ja )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå