Learning to fly Skrevet 14. september 2007 #1 Skrevet 14. september 2007 Det er enda noen dager til gutten er 6 mnd, og den siste uken har han begynt å bevege seg rundt i alle rom i hele etasjen:) Han ruller avgårde og synes det er kjempespennende. Så nå er jeg veeeldig nøysom med att det ikke ligger rusk og rask på gulvet ja, og de store kan ikke ha småleker på gulvet mer.) De to andre rullet aldri avgårde på den måten. De begynte ikke å "vandre" i huset før de klarte å dra seg fram eller krabbe når de var noen mnd mer enn 6 mnd..
Lullabybaby♥ Skrevet 14. september 2007 #2 Skrevet 14. september 2007 Hehe.. Så morsomt da... Skulle likt å sett det ja.. Min drar seg fremover bare.. I full fart..
MartinFelipe07 Skrevet 14. september 2007 #3 Skrevet 14. september 2007 Her så ruller han som bare det!! Går i ett! Og åler seg fremover..Hehe..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå