Løvemamma til 2 prinser c",) Skrevet 14. september 2007 #1 Skrevet 14. september 2007 Ja, det er grøt folkens;) Begynte med smaksprøve til frokost i går, slukte det og ga derfor to t-skjeer i dag.Har tenkt å øke gradvis til full porsjon. Men- kan jeg, før frokosten er oppe i full porsjon, begynne med grøt til kvelds også? Vet jo at jeg "kan", men "bør" jeg? veldig glad for svar, jenter;)
6Ymamma Skrevet 14. september 2007 #2 Skrevet 14. september 2007 Det har jeg gjort med begge mine..Har gått fint det! Ho ene er 6år å lever å er helt normal på alle vis=) Det er han på 7mnd å. Bare å gi!
Løvemamma til 2 prinser c",) Skrevet 14. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. september 2007 Tenkte kanskje det ikke var så bra for magen eller et eller annet, osv osv. Da blir det grøt til kvelds også gitt, da blir prinsen fornøyd;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå