Anonym bruker Skrevet 14. september 2007 #1 Skrevet 14. september 2007 Da har jeg kjøpt babywatcher i ett svakt øyeblikk!!!., jeg skulle jo egentlig klare meg uten.. men er det noen andre som har det? hva er erfaringene, er de positivie eller negative.. jeg er litt redd for att jeg skal bli litt manisk med den!!
Gjest Skrevet 14. september 2007 #2 Skrevet 14. september 2007 Bestilte du den fra www.babywatcher.no? Jeg bestilte den for over 1 mnd siden snart, men har fremdeles ikke fått den.. Tror de sliter veldig med levering for tida.
Anonym bruker Skrevet 14. september 2007 #3 Skrevet 14. september 2007 ja det var der jeg bestillte fra! har du ikke hørt noe fra de heller?
Gjest Skrevet 14. september 2007 #4 Skrevet 14. september 2007 Det sto sist jeg sjekka på hjemmesiden dems at det har leveringsproblemer og at siste beskjed fra leverandør var at de skulle få varer i midten av august... Fikk en ordremail fra dem som jeg måtte bekrefte, og det gjorde jeg, men tror ikke de har fått inn varene enda. Men er du heldig, så kanskje varene er rett rundt hjørnet og da trenger du jo ikke å vente så lenge
Tobias og Robin Skrevet 14. september 2007 #6 Skrevet 14. september 2007 en slags doppler slik at du kan lytte til babyens hjerteslag inne i magen... Jeg har også bestillt for ca en uke siden... Vet at noen som bestillte den via danmark, betalte litt mere for den, men fikk den med en gang...
Athina' Skrevet 14. september 2007 #7 Skrevet 14. september 2007 Bris: Ikke bestill derfra - vet om folk her inne som har gjort det og 6 mnd etterpå så har de enda ikke fått den. Kanseler heller den bestillingen og kjøp på billig-tester.dk. koster 1120 dk + porto og du har den på en uke! Jeg er storfonøyd med min, og er jeg urolig så lytter jeg til hjertelyden og jeg blir rolig igjen :-) Bruker den ikke ofte nå som jeg er 24+0 for jeg kjenner bevegelse såpass ofte hver dag, men allikevel betryggende å ha den. Slipper å ringe til km å føle seg hysterisk i allefall :-)
Januarmamma,tilnr2,FØDEKLAR! Skrevet 14. september 2007 #8 Skrevet 14. september 2007 Jeg har bestilt for flere mnd siden og har ikke fått noe eller hørt noe desverre...veldig skuffet
tarante - keisersnitt 29/1 Skrevet 14. september 2007 #9 Skrevet 14. september 2007 Jeg bestilte fra de i uke 12 er nå i uke 20, ikke hørt noe og ikke svarer de på mail heller... Veldig dårlig service
Solståle med 2 prinsesser Skrevet 14. september 2007 #10 Skrevet 14. september 2007 Det samme har jeg, bestillte for 6 uker siden og har ikke mottat noe enda! Har sendt 3 mailer men de svarer ikke... Super dårlig kundeservice!! Avbestill med en gang.
Pockahontas Skrevet 15. september 2007 #11 Skrevet 15. september 2007 Fy faen det er dårlig sørvis. Godt at vi kan spre det ryktet her.
Gjest Skrevet 15. september 2007 #12 Skrevet 15. september 2007 Hvordan avbestiller man da? Sender en mail bare?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå