Tuppamor Skrevet 13. september 2007 #1 Skrevet 13. september 2007 Det virker som mange her inne virkelig lager mye pent, morsomt og spennende. Jeg er en kreativ sjel selv. Har utdanning innenfor kunst, make-up og spesialeffekter. Liker å bruke hendene mine, så jeg hekkler, strikker, broderer, maler, tegner, modelerer og baker. Har også såvidt begynnt med scrapboking. Alt som er kreativt er morro. Koser meg fælt når jeg er med venner og kjikker på utstillinger og planlegger kreativ morro.
snuppelure 74 Skrevet 13. september 2007 #2 Skrevet 13. september 2007 Oi så spennende da ) Mine hobbyer er scrapping, kort og decoupage
FruDart Skrevet 13. september 2007 #3 Skrevet 13. september 2007 Hovedsaklig er det strikking og hekling det går i her. Men prøver meg på nye teknikker innimellom. Hakking, gimping, kunststrikk, nupereller for å nevne noen ;-)
lenej :o) Skrevet 13. september 2007 #4 Skrevet 13. september 2007 eg syr for det meste. å scrappe litt, å lage de kortan eg må, til bursdager å sånnt.. ellers så er eg skikkelig dårlig å strikke, strikke bare litt da... men syr masse!!
McMom med to gutter ♥♥ Skrevet 13. september 2007 #6 Skrevet 13. september 2007 Jeg er en scrapper "light" som jeg kaller det.. =) Lager album til sjarmtrollet og kort..
Ioren Skrevet 14. september 2007 #8 Skrevet 14. september 2007 Jeg scrapper Er blitt avhengig etter at jeg kasta meg på et par konkurranser på scrapping.no Lager litt kort - men kun hvis det er noe spesielt, lager ikke et lite lager med kort liksom:)
rødhette* Skrevet 14. september 2007 #9 Skrevet 14. september 2007 Jeg lager kort. Og siden det er kun det jeg gjør nå, så er jeg sånn at jeg ender med et lite lager med kort også Så lager jeg på bestilling, hvis noen jeg kjenner har lyst at jeg skal lage kort for dem.
summer85 Skrevet 14. september 2007 #10 Skrevet 14. september 2007 jeg scrapper.. lager album, LO, og kort.. driver nå med innbydeleser og bordkort til dåp =) har også laget på bryllups invitasjoner og bordkort på bestilling til ett bryllup... ellers så maler jeg litt.
Amaliya Skrevet 26. september 2007 #11 Skrevet 26. september 2007 Jeg scrapper, lager kort og broderer.
lifa og Eline Skrevet 26. september 2007 #12 Skrevet 26. september 2007 Jeg strikker og hekler både nytteplagg og duker/brikker. Syr men de siste årene har det blitt mest lappeteknikk og dukkeklær. har brodert en del tidligere men har i grunnen det jeg trenger nå så da bruker jeg tiden til de andre delene av hobbyen min. driver også med scrappbooking og lager kort innimellom. Har egentlig en gangske allsidig håndarbeidsinnteresse. Og trives best når jeg har flere prosjekter på gang sammtidig.
Etaner Skrevet 27. september 2007 #13 Skrevet 27. september 2007 Alt for mange og altfor liten tid (-; Jeg scrapper, album og har såvidt begynt med kort. Broderer, strikker litt, er i læringsfasen, maler og tegner. Også bruker jeg endel tid på hjemmsiden til barna. Også kunne jeg ønske jeg hadde mer tid og kunnskap til å få til en fin hage.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå