Gå til innhold

Hei! Jeg bare lurer på hvilke hobbyer dere har her inne. :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det virker som mange her inne virkelig lager mye pent, morsomt og spennende.

Jeg er en kreativ sjel selv. Har utdanning innenfor kunst, make-up og spesialeffekter. Liker å bruke hendene mine, så jeg hekkler, strikker, broderer, maler, tegner, modelerer og baker. Har også såvidt begynnt med scrapboking. :) Alt som er kreativt er morro. :) Koser meg fælt når jeg er med venner og kjikker på utstillinger og planlegger kreativ morro.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oi så spennende da :o)

 

Mine hobbyer er scrapping, kort og decoupage

Skrevet

Hovedsaklig er det strikking og hekling det går i her. Men prøver meg på nye teknikker innimellom. Hakking, gimping, kunststrikk, nupereller for å nevne noen ;-)

Skrevet

eg syr for det meste. å scrappe litt, å lage de kortan eg må, til bursdager å sånnt..

 

ellers så er eg skikkelig dårlig å strikke, strikke bare litt da... men syr masse!!

Skrevet

Jeg er en scrapper "light" som jeg kaller det.. =) Lager album til sjarmtrollet og kort..

Skrevet

Jeg scrapper :)

Er blitt avhengig etter at jeg kasta meg på et par konkurranser på scrapping.no ;)

Lager litt kort - men kun hvis det er noe spesielt, lager ikke et lite lager med kort liksom:)

Skrevet

Jeg lager kort. Og siden det er kun det jeg gjør nå, så er jeg sånn at jeg ender med et lite lager med kort også :) Så lager jeg på bestilling, hvis noen jeg kjenner har lyst at jeg skal lage kort for dem.

Skrevet

jeg scrapper.. lager album, LO, og kort..

driver nå med innbydeleser og bordkort til dåp =)

har også laget på bryllups invitasjoner og bordkort på bestilling til ett bryllup...

 

ellers så maler jeg litt.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg strikker og hekler både nytteplagg og duker/brikker. Syr men de siste årene har det blitt mest lappeteknikk og dukkeklær.

har brodert en del tidligere men har i grunnen det jeg trenger nå så da bruker jeg tiden til de andre delene av hobbyen min.

driver også med scrappbooking og lager kort innimellom.

 

Har egentlig en gangske allsidig håndarbeidsinnteresse. Og trives best når jeg har flere prosjekter på gang sammtidig.

Skrevet

Alt for mange og altfor liten tid (-;

 

Jeg scrapper, album og har såvidt begynt med kort. Broderer, strikker litt, er i læringsfasen, maler og tegner. Også bruker jeg endel tid på hjemmsiden til barna.

 

Også kunne jeg ønske jeg hadde mer tid og kunnskap til å få til en fin hage.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...