endelig nr2 Skrevet 13. september 2007 #1 Skrevet 13. september 2007 Heisann! Jeg fødte på Ullevål første gang. Er det noen andre som skal til Gjøvik? Eller som har erfaringer derifra? Hadde vært tryggere å føde på Ullevål, der er jeg lissom litt kjent, men det er litt langt da!
Gjest Skrevet 13. september 2007 #2 Skrevet 13. september 2007 Hei.. Jeg fødte vår lille jente på Gjøvik i 2004, og hadde en kjempefin opplevelse.. Det er jo ikke så veldig stor fødeavdeling, så de har god tid til alle der oppe. Vi fikk god oppfølging, mye støtte og fordelen at vi fikk være der så lenge vi ville etter fødsel, så vi reiste hjem når vi følte oss klare.. Ikke noe negativt å si om Gjøvik for min del vaffal, så lykke til:-) Jeg skal føde på Fredrikstad Sykehus denne gangen, og håper de er like flinke der som på Gjøvik.
endelig nr2 Skrevet 13. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 13. september 2007 Er det mange på samme rom på barsel avdelingen der? Vet du det? På Ullevål lå jeg jo på hotellet sammen med mannen min!
Gjest Skrevet 13. september 2007 #4 Skrevet 13. september 2007 Vel, nå er det jo 3 år siden, men da hadde de to eller tre familierom, et par enkeltrom og noen dobbeltrom.. Jeg lå på dobbeltrom, men lå der alene, så det spilte ingen rolle for meg da..
novemberbaby7.11.07 fødeklar Skrevet 13. september 2007 #5 Skrevet 13. september 2007 skal kanskje føde der jeg også, fødde der for åtte år siden en sete fødsel, ser ut som det går sånn denne gangen også jeg har også fødd på ullevål men jeg følte meg like trygg på gjøvik som på ullevål,det går så bra atte
endelig nr2 Skrevet 13. september 2007 Forfatter #6 Skrevet 13. september 2007 Takk for flere beroligende svar. Det er jo en stund til enda så jeg finner sikkert ut mere om føden der også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå