Bobine Skrevet 13. september 2007 #1 Skrevet 13. september 2007 Noen som kan fortelle meg om det er OK å bruke rhinox nesedråper når man er gravid? Hvis jeg skal spørre hos fastlegen, får alle som er der høre at jeg er gravid. Det var ikke akkurat planen, er bare 8+ og familien vet ikke noe enda. (Nei man kan ikke ringe, fordi man ikke får svar)
håper på fulltreff Skrevet 13. september 2007 #2 Skrevet 13. september 2007 Har hørt at det er best å holde seg til rene saltvannsdråper. Tror ikke man skal bruke noe særlig annet. Står det ikke på pakken da?
Gjest Skrevet 13. september 2007 #3 Skrevet 13. september 2007 Jeg brukte nesedråper/spray da jeg var forkjølet for noen uker siden. Men du skal begrense bruken av den. Det står på pakken hvor mye som er ok. )
prima donna Skrevet 13. september 2007 #4 Skrevet 13. september 2007 naproxen spray er iallefall ok har jeg fått vite av lege.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå