Gå til innhold

Åpen barnehage.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Gutten min er 10 mnd og skulle så gjerne tatt han med i åpen barnehage.

Men i kommunen her vi bor så er det ingen .

Vet dere om noe åpne barnehager i Lillestrøm- Oslo området, noen å anbefale? Åpningstider osv? Bor ca 10 min fra Lillestrøm og 20 min fra Oslo.

Hadde blitt kjempe glad hvis noen vet, og kanskje vi kunne dratt sammen noen herfra ??

 

=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hmm.. Ingen som vet?

Skrevet

Hei.

 

Jeg er faktisk ikke helt sikker jeg, men hvis du går inn på oslo.kommune.no, og går inn på hver bydel så finner du de forskjellige åpne barnehagene.

 

Eneste er at hvis man skal gå i den bhg som r i bydelen her så må man bo i bydelen, men vet ikke hvor strenge de er på det.

 

Du kan jo bare ringe å høre evt:)

 

Kan sikkert gå inn på lillestrøm sine side så står det kanjse om de forskjellige åpne bhg deg også:)

Skrevet

Stovner er de open barnehage :) Kosewli dame som har den :) Ho har samlingstund og eventyr osv hver dag og fast måltid der alle skal spise sammen:) Ut på tur innimellom , trim rom annen hver tirsdag som alle unger elsker ...osv osv

Skrevet

og gratis kaffe og te til voksne ..dette er gratis tilbud

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...