Sunniva78 har to små Skrevet 12. september 2007 #1 Skrevet 12. september 2007 UL i dag gikk kjempefint, og det var ikke mye tvil om kjønn nei!! Så hadde vi rett, både sambo og jeg. Vi var jo litt spente, i og med at vi fikk et lite signal på gutt allerede i uke 11. Men da var det jo så tidlig, og kunne ikke stole på det. Lille pjokken var helt perfekt, og var så aktiv i magen. Var ikke så lett å få fine bilder da, ville ikke vise seg fram rampegutten... Livet er bra herlig:-)
silje80@lykkelig Skrevet 12. september 2007 #2 Skrevet 12. september 2007 Gratulerer så mye!! Kan tenke det var deilig å "se" han igjen.. Begynner å glede meg til UL nå :-)
Gjest Skrevet 12. september 2007 #3 Skrevet 12. september 2007 Så moro! Vi skal også ha en liten pjokk!
Sunniva78 har to små Skrevet 12. september 2007 Forfatter #4 Skrevet 12. september 2007 Ja gutter er fine de ;-) Kan begynne å tenke litt mer på navn nå, artig!!!
Gjest Skrevet 12. september 2007 #5 Skrevet 12. september 2007 Navn, ja... Vi har 3 gutter fra før, så vi har "brukt opp" de navnene vi var enige om. Så hos oss kan det bli noen runder på hva pjokken skal hete.
Lita2102 med to gullgutter:-) Skrevet 12. september 2007 #6 Skrevet 12. september 2007 Så gøy da...vi skal også ha to gutter..har fire jenter fra før av..blir litt mer stas da...
Gjest Skrevet 12. september 2007 #8 Skrevet 12. september 2007 Gratulerer så mye, så morro ) Gleder meg kjempe mye til ultralyden som er om 1 månde nøyaktig i dag ) Håber tia går fort. Lykke til framover for dere alle 3 )
Filippa K Skrevet 12. september 2007 #9 Skrevet 12. september 2007 Gratulerer! Kjenner igjen følelsen, fikk akkurat samme opplevelse på ul sist uke. Vi hadde ikke tenkt til å vite kjønn, men det var helt åpenbart :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå