bonnie1 Skrevet 12. september 2007 #1 Skrevet 12. september 2007 Noen som vet om det er ok å ta sol sånn på slutten av svangerskapet? En uke igjen til termin,og føler meg ikke så fresh,tenkte en soltime kanskje hjalp litt:)
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 12. september 2007 #2 Skrevet 12. september 2007 så lenge du ikke ødelegger rygg eller bekken på det tror jeg ikke det skal skade. Trenger heller ikke å ta så altfor lang tid. Hadde selv gjort det om det ikke hadde vært for bekkenet mitt! Er bleik som en snømann nå
Flying Skrevet 12. september 2007 #3 Skrevet 12. september 2007 Jeg spurte jordmor om akkurat dette her. Hun sa at det ikke var farlig, men at det kunne være greit å dekke til magen. Det eneste som kan skje er at du raskere får pigmentflekker. Men du trenger jo ikke ta så lenge for å føle deg bedre:)
bonnie1 Skrevet 12. september 2007 Forfatter #4 Skrevet 12. september 2007 Takk for svar! Tenkte å dekke til magen uansett,har fått noen herlige strekkmerker og har hørt at man ikke bør få sol på de. Så nå skal jeg bort å kose meg i sola:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå