har fått lita pia Skrevet 12. september 2007 #1 Skrevet 12. september 2007 hvor mye hjelper det at man har ammet i 14 dager på immunforsvaret??? er det melken bare dag for dag som styrker det eller er antistoffene for de 14 første dagene lagret i kroppen til babyen?? han er nå 2 mnd og får mme...er redd fr at han skal bli syk..
har fått lita pia Skrevet 12. september 2007 Forfatter #2 Skrevet 12. september 2007 mener jo hun da...hehe satt og tenkte på et annet innlegg hehe
Nr-3-i-Magen Skrevet 12. september 2007 #3 Skrevet 12. september 2007 Jeg tror antisoffene bare varer en liten stund, kanskje noen uker. Det var ihvertfall det jeg fikk høre om antistoffene som babyen fikk fra mora da de var inne i magen, de varte i noen uker etter at de var født. Så jeg tror nok ikke at dine to uker med amming har noen effekt nå. Men jeg tror heller ikke at du skal være redd for at hun blir syk, det er jo mange flaskebarn rundt omkring som har det helt fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå