Gå til innhold

barnemadrass??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har en å anbefale til sprinkelseng?

Var og så på en i dag...svane, og den koster 800 kr. mye penger da, men har jo brukt for den i 2-3år.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har hørt masse dårlige ting om de fra Jysk.

Vi kjøpte en fibermadrass fra Barnas Hus og syns den virker kjempegrei.

Alle de jeg har sett på rundt om kring på barnebutikkene her koster rundt kr.400! Så jeg trur ikke du treng å bruke så mye som 800 nei!

Skrevet

vi har kjøpt madrass på ikea.. de har kommet utrolig godt ut på testene sine, også er det lik madrass som vi selv har. er veldig fornøyd med kjøpet;) får se om ælitj mainn' klager;)

 

men tenk selv på hva du ville ligge på. synes ikke skumgummi er noe alternativ i heletatt.. synes det er helt pyton selv.

 

 

Skrevet

Ja de på Ikea er flott! Vi ønsket en fra der men har ei sprinkelseng som er litt mindre så madrassene fra Ikea passet desverre ikke! Men jeg er helt enig, de er herlige!

Skrevet

Jeg har kjøpt anatomisk madrass fra Jysk,og de er kjempegode.Koster 500.Klart at om du kjøper madrass på jysk til 149 kr er de ikke så gode.men det kan du ikke forvente heller.Madrassene som blir levert til jysk inneholder det samme som svane og wondwerland madrassene.Samme produsent.Samme fjøringer og samme skum.Bare trekket er annerledes.Men klart går du for de billigste typene er de ikke de beste,men har jo godt utvalg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...