Gå til innhold

har man alltid feber når betennelse?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har så sinnsykt vondt i bihuller, hode, kjeve, øreganger - og er veldig forkjølt, men ingen feber. Kjennes ut som sist jeg hadde bihull-betennnelse, men må man ik ha feber for at det er betennelse? Og forresten: kan jeg få antibiotika når gravid? noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe...stakkar...hørtes ikkje kjekt ut..du kan få ulike typer antibiotika ja..hør me en lege..å få ham til å bekrefte at det faktisk stemmen i tilfelle..

Feber får man ...tja...si det slik: kroppen jobber for å få ut "onden" å bruker ikke all sin kraft på å holde tempen nede for å si d sånn..mulig den tror at ulike typer bakterier dør om en skrur tempen feil..? tja...ikke vet jeg men...er det ikke induviduelt da?..om en får feber når en er syk? jeg ville tatt en liten tur til legen jeg...blodprøver forteller jo d meste:evt.kun et stikk i fingen...god bedring!!!

Skrevet

har forresten hat bihulenbetennelse jeg--uten betydelig feber...

Skrevet

takk for svar :) jeg ringte legevakta, man kan ha betennelse uten feber - så vet vi det...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...