Gå til innhold

EL-test


-Diddelidu- med spire!!

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva betyr det egentlig når det kommer frem en strek på EL-testen, men at denne streken ikke er like sterk som kontrollstreken? Betyr det ingenting, eller betyr det at EL kommer snart, slik at streken blir sterkere og sterkere jo nermere EL jeg kommer?

i bruksansvisningen stod det ingenting om det, bare at den kun er positiv dersom de to strekene er like sterke..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytt

Skrevet

tror det er når eggløsningen nærmer seg. den ble bare sterkere og sterkere hos meg:-)

Skrevet

Det er to streker så og si hele tiden, men den ene er veldig svak når ikke er der. Når du ser at streken blir sterkere og er nesten like sterk som den adre, da kan du gå ut i fra at EL nermer seg og at den bli positiv ganske snart

Skrevet

Jeg skulle hatt eggløsning ca 9 sept.. har tatt el-tester, men kun fått frem 1 veldig sterk strek fram til nå.. Pleier også å kjenne når jeg har el pga smerter i ryggen, men denne gangen har jeg til nå ikke hatt noen symptomer på dette.. Men får bare fortsette å skjekke og smøre meg med tålmodiget:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...