Billa+? Skrevet 10. september 2007 #1 Skrevet 10. september 2007 har time for UL på ondag på sykehuset - kvinneklinikken. hvor er det da jeg må gå? inn hovedinngangen for å melde ankomst, eller skal jeg inn der man går inn for å besøke de som har fått barn? tenker bare på at jeg kommer til å få panikk hvis jeg har dårlig tid og sånt hehe
hege desember baby Skrevet 10. september 2007 #2 Skrevet 10. september 2007 hei. fra kr.sand her. du går inn der du besøker de som har fått barn.i første etasje henvender du deg i luka. så du skal inn til venstre i 1 etg der. lykke til.
Billa+? Skrevet 10. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 10. september 2007 tusen takk:) beroligende å vite, blir så stressa hvis jeg ikke har orden på sånne ting, som hvor jeg skal møte hehe
gry78 prinsessa er kommet! Skrevet 10. september 2007 #4 Skrevet 10. september 2007 du skal opp i 2 etg hvis du skal ta ul.. fødepoliklinikk heter det..du skal ikke henvende deg i 1..
MKL07 Skrevet 10. september 2007 #6 Skrevet 10. september 2007 Jeg tok UL i 2 etasje oppe, rett til heisen og så gå til høyre, til venstre mot gyn med døra. Jeg tok 2 ganger der UL. Ja, jeg har vært i 1.etasje og tok også UL for 2 ganger tidligere for 15 uker siden og i går da jeg er 30 uker på vei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå