Anonym bruker Skrevet 10. september 2007 #1 Skrevet 10. september 2007 Jeg bruker foreløpig bare krem, men vil jo gjerne bli helt kvitt den. Noen som har erfaringer? Eneste symptomet mitt var økt utflod, og det har bedret seg mye allerede.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 10. september 2007 #2 Skrevet 10. september 2007 Blir kjappere og enklere kvitt den med vagitorier. For da får du tatt den soppen som er langt oppi der også.
ohayoo Skrevet 10. september 2007 #3 Skrevet 10. september 2007 men det sto på pakken at vagitorier ikke skal brukes av gravide??? Jeg har også derfor bare brukt krem - men hvis det ikke er farlig skal jeg kjøpe vagitorier også. Det går som du sier fortere over da.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2007 #4 Skrevet 10. september 2007 Vagitoren er den plast greia man bruker til å skyve pillen oppi det, den skal man ikke bruke. Men man kan trykke pillen så langt oppi man klarer:) Det går fint! Får kjøpt piller alene, uten vagitorer som følger med.. Så fortsetter du å smøre med kremen over hele området. Gikk to dager med meg før den var borte.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2007 #5 Skrevet 10. september 2007 vagitorer er selve pillen. Ikke den plastgreia som du kan føre den opp med. Vagitorer er til sjeden og stikkpiller er til analen!
Anonym bruker Skrevet 10. september 2007 #6 Skrevet 10. september 2007 Jeg fikk en soppinfeksjon i første svangerskapet. Da skrev legen min ut en resept på en egen krem og stikkpille som var trygg for gravide. Husker ikke hva denne hette, noe på p tror jeg Men han mente altså jeg ikke burde bruke canesten.......??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå