Gå til innhold

sov, sover dere ofte med baby i sengen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er jo ofte fristende, når en er trett å vil sove... Har ikke gjort det mange ganger, hun er bare 3 uker da,,, Men har lest at over halvparten av barn i krybbedød blir funnet i mors seng... Hva gjør dere?

Videoannonse
Annonse
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira
Skrevet

Har tenkt å skaffe en seng der man kan dra ned den ene sida, så legger jeg den helt inntil min seng. Da er vi veldig nærme hverandre, men likevel er vi ikke i samme seng...da tuller hun seg heller ikke under dyna mi. Sørger selvsagt for at det er ingen fare for at hun detter i mellom sengene.

Skrevet

mini sover store deler av natten sammen med meg enda, 9 måneder.

 

det er ikke eninghet om at barn dør fortere om det sover det ene eller andre stedet. så lenge foreldrene ikke røyker og ikke tar noen form for rus, så er det til og med forskning som sier at samsoving forebygger krybbedød.

det er også forsking som sier det motsatte,

 

 

for meg er det helt unaturlig at ikke en baby skal sove inntil sin mor

Skrevet

han sover i egen seng men når han våkner på morgenen tar jeg han opp i senga for å gi pupp og da sovner vi noen timer ekstra sammen i senga mi:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...