Gå til innhold

miniform dråper


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har brukt disse? Har en liten jente på 3 uker. Kjøpte dråpene på apoteket, når jeg kom hjem såg jeg at det sto "ved tre månederskolikk" Hun har ikke kolikk,men har en del luftsmerter. Er hun for liten for å få disse dråpene?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke farlig!!! Min hadde luftsmerter og kavte og presset masse da han var spedbarn... MINIFOM HJALP FOR OSS=)

Skrevet

Vi bruker det på gutten vår, med stort hell! han er fire uker, og har ikke kolikk, men mye luft som han sliter med å få ut. Ikke ville han rape heller. Etter vi begynte med minifom har han blitt MYE bedre!

 

Skrevet

Jeg brukte de til datteren min, og de fungerte fint på henne. MEN, man blir nå frarådet mot å bruke dem til barn under 3 år tror jeg det var. De har oppdaget et skadelig stoff i dem. Så jeg ville nok snakket med fastlegen før jeg evt. brukte dem.

Skrevet

3mnd kolikk er bare navnet på kolikk.

 

Minifom kan brukes mot luftsmerter, selv om det ikke er kolikk.

 

Hun kan nok få dråpene.

 

Vi brukte de til småen for å komme oss over den verste kneika med kolikk smerter. OG de hjalp bra. Helsemyndighetene fraråder ukritisk bruk over lengre tid, men om du har prøvd "alt" annet så er Minifom et godt hjelpemiddel for den lille.

 

Ville og ha prøvd osteopat. Det hjalp oss veldig. Kiropraktir er også mange som har blitt hjelpt hos, men det hjalp ikke for oss.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...